Junioru kauss 2017, pasākuma plāns

Sestdiena, 28.janvāris

8:30Tiek atvērtas durvis, sākas reģistrācija
9:20Atklāšana - dalībnieku sapulce
9:30Iesildīšanās visiem individuālajiem dejotājiem
10:00 1. Fināls: Novice - A deja (Who's Cheating Who)
2. Atlase: Tautas klase/ Social Youth I - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 4 no 8)
3. Atlase: Tautas klase/ Social Youth II - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 4 no 8)
4. Atlase: Tautas klase/ Social Youth III - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 4 no 8)
5. Fināls: Mazuļi/Rugrads - A deja (Shine Like Rainbows)
6. Fināls: Novice - B deja ( I Can't Do This)
7. Atlase: Tautas klase/ Social Youth I - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 4 no 8)
8. Atlase: Tautas klase/ Social Youth II - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 4 no 8)
9. Atlase: Tautas klase/ Social Youth III - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 4 no 8)
10. Fināls: Bērni1/Kids zēni - A deja (Can’t Stop the Feeling)
11. Fināls: Novice - C deja (You Cha Cha)
12. Atlase: Tautas klase/ Social Youth I - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 4 no 8)
13. Atlase: Tautas klase/ Social Youth II - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 4 no 8)
14. Atlase: Tautas klase/ Social Youth III - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 4 no 8)
15. Fināls: Bērni1/Kids meitenes - A deja (Can’t Stop the Feeling)
16. Fināls: Novice - D deja (Pump It)
11:30Apbalvošana Mazuļiem/Rugrats, Bērniem/Kids un Novice dejotājiem
12:00 17. Pusfināls: Newcomer Youth - A deja ( It Takes Two) - (atlasa 8 no 12)
18. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior I - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 4 no 8)
19. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior II - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 4 no 8)
20. Pusfināls: Tautas klase/ Social Youth - A deja (Amazing Grace I See) - (atlasa 8 no 12)
21. Fināls: Tautas klase/ Social Primary - A deja (Amazing Grace I See)
22. Pusfināls: Newcomer Youth - B deja (Body Cha) - (atlasa 8 no 12)
23. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior I - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 4 no 8)
24. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior II - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 4 no 8)
25. Pusfināls: Tautas klase/ Social Youth - B deja (We Get One Shot) - (atlasa 8 no 12)
26. Fināls: Tautas klase/ Social Primary - B deja (We Get One Shot)
27. Pusfināls: Newcomer Youth - C deja (Hip Hop Police) - (atlasa 8 no 12)
28. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior I - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 4 no 8)
29. Pusfināls: Tautas klase/ Social Junior II - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 4 no 8)
30. Pusfināls: Tautas klase/ Social Youth - C deja (If I Wuz U) - (atlasa 8 no 12)
31. Fināls: Tautas klase/ Social Primary - C deja (If I Wuz U)
13:00Zināmu deju dejošana/ kopīga mācību klase
14:00 32. Fināls: Tautas klase/ Social Junior - A deja (Amazing Grace I See)
33. Fināls: Tautas klase/ Social Youth - A deja (Amazing Grace I See)
34. Fināls: Tautas klase/ Social Teen, Young Adult - A deja (Amazing Grace I See)
35. Fināls: Newcomer Youth - A deja ( It Takes Two)
36. Fināls: Newcomer Primary, Teen (zēni), Young Adult - A deja (It Takes Two)
37. Fināls: Newcomer Teen (meitenes) - A deja ( It Takes Two)
38. Fināls: Tautas klase/ Social Junior - B deja (We Get One Shot)
39. Fināls: Tautas klase/ Social Youth - B deja (We Get One Shot)
40. Fināls: Tautas klase/ Social Teen, Young Adult - B deja (We Get One Shot)
41. Fināls: Newcomer Youth - B deja (Body Cha)
42. Fināls: Newcomer Primary, Teen (zēni), Young Adult - B deja (Body Cha)
43. Fināls: Newcomer Teen (meitenes) - B deja (Body Cha)
44. Fināls: Tautas klase/ Social Junior - C deja (If I Wuz U)
45. Fināls: Tautas klase/ Social Youth - C deja (If I Wuz U)
46. Fināls: Tautas klase/ Social Teen, Young Adult - C deja (If I Wuz U)
47. Fināls: Newcomer Youth - C deja (Hip Hop Police)
48. Fināls: Newcomer Primary, Teen (zēni), Young Adult - C deja (Hip Hop Police)
49. Fināls: Newcomer Teen (meitenes) - C deja (Hip Hop Police)
15:30Iesildīšanās duetiem, četriniekiem, kantrī klasiskajām komandām
16:00 50. Duo Teen - Džimba, Choko
51. Quad Teen (3 no 5) - SuperGirls, Kristāliņi, Fantastic Four
52. Quad Teen (2 no 5) - Country Way, L.I.P.S.
53. Kantrī klasiskās komandas (2 no 4) - GYNGERY, Kristāliņi
54. Kantrī klasiskās komandas (2 no 4) - Country Way, Ņiprie
55. Kabarē komanda - Klaipėdos laisvalaikio centro šokių būrelis “RIO”
56. Kabarē komanda - Olaines sākumskola
17:00Apbalvošana