Irita Jasinska

Irita Jasinska ir līnijdeju instruktore “Jautrajiem zābaciņiem”, kā arī Līnijdejotāju kluba „Jautrie zābaciņi” valdes priekšsēdētāja. Dzimusi 1980.gada 7.oktobrī Kuldīgā. Mācījusies Kuldīgas Centra viduskolā. 2003. gadā beigusi LU Fizikas un matemātikas fakultātes matemātiķa - statistiķa profesionālo studiju programmu, savukārt 2005.gadā turpat ieguvusi maģistra grādu. Šobrīd Irita strādā SIA "Rīgas ūdens", un kopš 2008.gada 22.maija ir uz pilnu slodzi par dvīņu (Kārļa un Jāņa) mammu.

Dejot līnijdejas pati sākusi 2001.gada pavasarī pie Daiņa Ābeles Kuldīgā, pēcāk turpinājusi apgūt šīs dejas pie Ivetas Kalniņas, Dzintras Rozītes un Tines Knisell. Lieliski skolotāji Iritai ir bijuši arī Egils Šmagris (DC Forte) un Edmunds Veizāns (E.Veizāna Modes deju studija). Savas deju zināšanas papildinājusi arī pie citiem skolotājiem un atsevišķos deju semināros, arī starptautisku sacensību laikā izmantojot iespēju papildināt zināšanas dažādās deju mācību klasēs.

Bērnībā dejojusi tautas dejas un sarīkojumu dejas. Tad vairāk pievērsusies bridža spēlei un nu atkal atgriezusies dejotāju aprindās.

Irita visai bieži pamanās arī apmeklēt kino, pavadīt laiku kopā ar draugiem, baudīt vasarā peldēšanas priekus un ziemā kāpt uz slidām. Viņa uzskata, ka laiku visam var atrast, ja vien ir vēlēšanās.

Interesi par līnijdejām Iritai radījis viņas brālis Raivis, kurš šobrīd arī ir viens no grupas “Jautrie zābaciņi” dalībniekiem, kluba valdes priekšsēdētājas vietnieks un deju instruktors reizēs, kad mēģinājumu laikā Iritai iekrīt vēl kāds svarīgs pasākums. Kopā viņi dejo jau no pašiem pirmsākumiem un Irita savu brāli bieži dēvē par grupas menedžeri, īpaši brīžos, kad nepieciešama viņa palīdzība, lai saorganizētu kādu braucienu uz kārtējo līnijdeju tusiņu vai lai noorganizētu kādu pasākumu. Irita uzskata, ka kopā ar saviem dejotājiem un domubiedriem viņi var visu!!!