Pasākumu kalendārs

Mēs taču dejojam visu cauru gadu! Un kur tad nu varat tusēties? Te, lūk, mums zināmās vietas un pasākumi!

Olainē

  • 23.augustā plkst.15:00 Olaines Mežaparka estrādē notiks līnijdeju lustes ar Latvijas līnijdejotājiem. Varēs redzēt deju paraugdemonstrējumus grupu "Jautrie zābaciņi" (Baloži) un "Step by Step" (Jelgava) izpildījumā. Plkst.19:00 balle ar grupu "Sestā Jūdze". Sīkāka informācija 29221108 (Iveta). 

Rīgā

  • 29.augustā  plkst.18:00-22:00 notiks vienpadsmitās linedance "Lido" sezonas noslēguma pasākums "Azonto - Azonto". Ieejas aproces  pie Ivetas Kalniņas nodarbību laikā, otrdienās Lido tusiņos vai zvanot - 29221108. Sīkāka informācija pieejama arī šeit.

Trakai (Lietuva)

  • 21.-23.novembrī fantastiskā Lietuvas pilsētiņā Trakai brīnišķīgā atpūtas un spa kompleksā "Trasalis" notiks līnijdeju sacensības "Lithuanian Open 2014", kas kalpos arī kā kvalifikācijas sacensības pasaules čempionātam, kuru rīko vecākā līnijdejotāju asociācija UCWDC. Šīs asociācijas mājas lapā arī atradīsiet noteikumus un dejas. Sīkāka informācija vēl sekos.

Baložos (Ķekavas nov.)

  • 6.decembrī no plkst.9:00 jau trešo reizi notiks Latvijas senioru līnijdeju sacensības – deju festivāls „Senioru kauss 2014” - senioriem veltītās līnijdeju sacensības Latvijā, kuras organizēs Līnijdejotāju kluba "Jautrie zābaciņi" dejotāji sadarbībā ar Baložu kultūras namu, LSVS un deju tiesnešiem/instruktoriem no citiem līnijdejotāju klubiem. „Senioru kausā 2014” tiks piedāvāts ikvienam senioram (līnijdejotājam, kas sasniedzis vismaz 30 gadu vecumu) piedalīties un apliecināt sevi, dejojot individuāli vai komandās. Tā ir lieliska iespēja satikt domubierus un kopīgi nosvinēt īstus deju svētkus, kas pildīti prieka un pozitīvu emociju. Pasākuma nolikums, dejas, iepriekšējo gadu rezultāti ir pieejami šīs mājaslapas sadaļā "Senioru kauss 2014".

 Baložos (Ķekavas novadā)

  • 2015.gada 28.martā notiks ceturtā līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2015".