Pasākumu kalendārs

Mēs taču dejojam visu cauru gadu! Un kur tad nu varat tusēties? Te, lūk, mums zināmās vietas un pasākumi!

Haapsala (Igaunija)

  • 8.-10.augustā jau septīto reizi norisināsies deju festivāls "Dance Until You Drop", kur tiks piedāvātas daudz mācību klases pie pasaulē tik labi zināmiem horeogrāfiem kā Guyton Mundey un Darren Bailey. Sīkāka informācija par norises vietu, izmaksām un pārējo pieejama šeit

Ģikšos (Amatas nov.)

  • 17.augustā plkst.11:00  Amatas novada kultūras centrā Ģikšu meitenes ielūdz uz sportiski izklaidējošu līnijdeju pasākumu, kurā būs gan sacensības, gan lauku zupas baudīšana, gan kopīga sadejošanās. Sīkāka informācija pa tālr.: 29161867 (Irēna).

Olainē

  • 23.augustā plkst.15:00 Olaines Mežaparka estrādē notiks līnijdeju lustes ar Latvijas līnijdejotājiem. Varēs redzēt deju paraugdemonstrējumus grupu "Jautrie zābaciņi" (Baloži) un "Step by Step" (Jelgava) izpildījumā. Plkst.19:00 balle ar grupu "Sestā Jūdze". Sīkāka informācija 29221108 (Iveta). 

Trakai (Lietuva)

  • 21.-23.novembrī fantastiskā Lietuvas pilsētiņā Trakai brīnišķīgā atpūtas un spa kompleksā "Trasalis" notiks līnijdeju sacensības "Lithuanian Open 2014", kas kalpos arī kā kvalifikācijas sacensības pasaules čempionātam, kuru rīko vecākā līnijdejotāju asociācija UCWDC. Šīs asociācijas mājas lapā arī atradīsiet noteikumus un dejas. Sīkāka informācija vēl sekos.

Baložos (Ķekavas nov.)

  • 6.decembrī no plkst.9:00 jau trešo reizi notiks Latvijas senioru līnijdeju sacensības – deju festivāls „Senioru kauss 2014” - senioriem veltītās līnijdeju sacensības Latvijā, kuras organizēs Līnijdejotāju kluba "Jautrie zābaciņi" dejotāji sadarbībā ar Baložu kultūras namu, LSVS un deju tiesnešiem/instruktoriem no citiem līnijdejotāju klubiem. „Senioru kausā 2014” tiks piedāvāts ikvienam senioram (līnijdejotājam, kas sasniedzis vismaz 30 gadu vecumu) piedalīties un apliecināt sevi, dejojot individuāli vai komandās. Tā ir lieliska iespēja satikt domubierus un kopīgi nosvinēt īstus deju svētkus, kas pildīti prieka un pozitīvu emociju. Pasākuma nolikums, dejas, iepriekšējo gadu rezultāti ir pieejami šīs mājaslapas sadaļā "Senioru kauss 2014".