Pasākumu kalendārs

Mēs taču dejojam visu cauru gadu! Un kur tad nu varat tusēties? Te, lūk, mums zināmās vietas un pasākumi!

Bauskā

  • 26.septembrī plkst.19:00 atsākas ikmēneša sadejošanās pasākumi krodziņā "Aveņi". Dejotājus mīļi sagaidīs namatēvs - Lāču paps :) Deju liste atrodama šeit.

Stalbē (Pārgaujas novadā)

  • 27.septembrī plkst.18:00 Stalbes tautas namā uz līnijdeju pasākumu "Groziņš + Groziņš = Tusiņš" aicina līnijdejotāju grupa "Straupīte". Pieteikšanās līdz 26.septembrim, zvanot 26494604 (Intai). Mīļākās 5 dejas iesūtiet pa e-pastu mikelsone.inta@inbox.lv 

Šlokenbekā (Engures novadā)

  • 25.oktobrī plānojas ikgadējais pasākums Šlokenbekā. Sīkāka informācija sekos.

Madlienā (Ogres novadā)

  • 1.novembrī plkst.17:00 Madlienas kultūras namā notiks līnijdejotāju sadancis "Krēslas stundā". Sīkāka informācija 26318823 (Elita).

Trakai (Lietuva)

  • 21.-23.novembrī fantastiskā Lietuvas pilsētiņā Trakai brīnišķīgā atpūtas un spa kompleksā "Trasalis" notiks līnijdeju sacensības "Lithuanian Open 2014", kas kalpos arī kā kvalifikācijas sacensības pasaules čempionātam, kuru rīko vecākā līnijdejotāju asociācija UCWDC. Šīs asociācijas mājas lapā arī atradīsiet noteikumus un dejas. Sīkāka informācija vēl sekos.

Baložos (Ķekavas novadā)

  • 6.decembrī no plkst.9:00 jau trešo reizi notiks Latvijas senioru līnijdeju sacensības – deju festivāls „Senioru kauss 2014” - senioriem veltītās līnijdeju sacensības Latvijā, kuras organizēs Līnijdejotāju kluba "Jautrie zābaciņi" dejotāji sadarbībā ar Baložu kultūras namu, LSVS un deju tiesnešiem/instruktoriem no citiem līnijdejotāju klubiem. „Senioru kausā 2014” tiks piedāvāts ikvienam senioram (līnijdejotājam, kas sasniedzis vismaz 30 gadu vecumu) piedalīties un apliecināt sevi, dejojot individuāli vai komandās. Tā ir lieliska iespēja satikt domubierus un kopīgi nosvinēt īstus deju svētkus, kas pildīti prieka un pozitīvu emociju. Pasākuma nolikums, dejas, iepriekšējo gadu rezultāti ir pieejami šīs mājaslapas sadaļā "Senioru kauss 2014".

 Baložos (Ķekavas novadā)

  • 2015.gada 28.martā notiks ceturtā līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2015".