Pasākumu kalendārs

Mēs taču dejojam visu cauru gadu! Un kur tad nu varat tusēties? Te, lūk, mums zināmās vietas un pasākumi!

Baložos (Ķekavas novadā)

  • 11.-12.aprīlī trešo reizi notiks Latvijas līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2014", kurā piedalīsies arī tādas pasaulē labi zināmas līnijdejotāju slavenības kā Roy Hadisubroto, Javier Rodriguez, Lee Easton un Fabienne Henshall. Sīkāka informācija pieejama www.rigaskauss.lv. Nepalaid garām vienu no Latvijas līnijdejotāju labākajiem pasākumiem!

Satiķos (Brocēnu novadā)

  •  17.aprīlī plkst.19.00 līnijdejotāji mīļi aicināti  uz 3.saietu "NĀC DEJOT!" Brocēnu novada Satiķos. Līnijdejas ir iecienījušas dažādas tautības, tāpēc šogad velkam izvēlētai tautībai raksturīgus tērpus. Uz šo pasākumu jau pošas  turki, japāņi, indieši un romi. Gaidam arī Jūs! Līdzi ņemam jestru noskaņojumu, kaut ko ar ko var atgūt spēkus pēc lustīgas dejošanas, 1 euro, savas iecienītākās dejas. Pieteikšaās  līdz 12.03. pa tālr. 29360951 (Laimdota). 

Gaviezē (Grobiņas novadā) 

  • 24.maijā plkst.17:00 Gaviezes kultūras namā notiks līnijdeju pasākums "Par prieku pavasarim" uz kuru aicina deju grupas "Silverfox" un "Dejotprieks". Sīkāka informācija pieejama šeit

Viļānos

  • 26.jūlijā Lakstīgalu salā uz ikgadējo līnijdejotāju nometni salidos čaklās līnijdeju bitītes! Sīkāka informācija vēl sekos.