Pasākumu kalendārs

Mēs taču dejojam visu cauru gadu! Un kur tad nu varat tusēties? Te, lūk, mums zināmās vietas un pasākumi!

Bauskā

  • 31.oktobrī plkst.19:00 Bauskas krodziņā "Aveņi" notiks ikmēneša sadejošanās kopā ar Aiju un Visvaldi. Deju liste pieejama šeit

Madlienā (Ogres novadā)

  • 1.novembrī plkst.17:00 Madlienas kultūras namā notiks līnijdejotāju sadancis "Krēslas stundā". Sīkāka informācija 26318823 (Elita). Pasākuma deju liste ir pieejama šeit.

Dižstendē (Talsu novadā)

  • 8.novembrī plkst.19:00 LD grupa "Purple Sun" aicina uz rudenīgu sadanci Dižstendē Lībagu Brīvā laika pavadīšanas centrā. Sīkāka informācija pieejama šeit. Dižstendes sadanča deju liste.

Trakai (Lietuvā)

  • 21.-23.novembrī fantastiskā Lietuvas pilsētiņā Trakai brīnišķīgā atpūtas un spa kompleksā "Trasalis" notiks līnijdeju sacensības "Lithuanian Open 2014", kas kalpos arī kā kvalifikācijas sacensības pasaules čempionātam, kuru rīko vecākā līnijdejotāju asociācija UCWDC. Šīs asociācijas mājas lapā arī atradīsiet noteikumus un dejas. 

Rīgā

  • 29.novembrī plkst.16:00 Kultūras centrā "Iļģuciems" līnijdejotāju grupa "City Dancers" ielūdz uz Ziemas līnijdeju vakaru. Sīkāka informācija pieejama šeit

Baložos (Ķekavas novadā)

  • 6.decembrī no plkst.9:00 jau trešo reizi notiks Latvijas senioru līnijdeju sacensības – deju festivāls „Senioru kauss 2014” - senioriem veltītās līnijdeju sacensības Latvijā, kuras organizēs Līnijdejotāju kluba "Jautrie zābaciņi" dejotāji sadarbībā ar Baložu kultūras namu, LSVS un deju tiesnešiem/instruktoriem no citiem līnijdejotāju klubiem. „Senioru kausā 2014” tiks piedāvāts ikvienam senioram (līnijdejotājam, kas sasniedzis vismaz 30 gadu vecumu) piedalīties un apliecināt sevi, dejojot individuāli vai komandās. Tā ir lieliska iespēja satikt domubierus un kopīgi nosvinēt īstus deju svētkus, kas pildīti prieka un pozitīvu emociju. Pasākuma nolikums, dejas, iepriekšējo gadu rezultāti ir pieejami šīs mājaslapas sadaļā "Senioru kauss 2014".

Baložos (Ķekavas novadā)

  • 9.janvārī notiks ikgadējais "Jautro zābaciņu" laureātu apbalvošanas pasākums "Gada balva 2014", kur mīļi aicināti piedalīties mūsu draugi un atbalstītāji. Gan dejosim, gan apbalvosim mūsu kluba labākos no labākajiem. Pasākuma tēma - "Zvaigznes..."

Baložos (Ķekavas novadā)

  • 2015.gada 28.martā notiks ceturtā līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2015".

Spārē (Talsu novadā)

  • 2.maijā plānots ikgadējais sadejošanās pasākums Spārē (kurš tiek pārcelts no marta). Sīkāka informācija vēl sekos.