Panākumi sacensībās

City of Light, French C/W Dance Championship (Francija, 2012.gada jūlijs), United Country Western Dance Council

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line1.vieta

Star’s Line UCWDC Spain Championship (Spānija, 2012.gada maijs), United Country Western Dance Council

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line1.vieta
Krišjānis BiteLine Classic Intermadiate Male Teen1.vieta
Monta SokolovskaLine Classic Newcomer Female Open1.vieta
Irita JasinskaLine Classic Intermadiate Female Crystal2.vieta
Meldra KukuleLine Classic Intermadiate Female Open5.vieta

Rīgas kauss 2012 (Rīga, Latvija, 2012.gada aprīlis), Latvijas līnijdejotāju olimpiāde

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Line Team/ Līnijdejotāju komanda1.vieta
“Kurzemes MIX”Cabare Team open/ Kabarē komanda atklātā1.vieta
“Mazie”Classic Country Team junior/ Klasiskā kantrī komanda juniori1.vieta
“Blueberry”Classic Country Team open/ Klasiskā kantrī komanda atklātā v.g.1.vieta
RelaxDance ValgundeClassic Country Team open/ Klasiskā kantrī komanda atklātā v.g.2.vieta
“MIKA”Quad open/ Četrinieks atklātā v.g.1.vieta
“Trust”Duo open/ Duets atklātā v.g.1.vieta
Sabīne LiepiņaSocial Primary/ Tautas klase bērni3.vieta
Linda DubureSocial Primary/ Tautas klase bērni4.vieta
Emīls BraslisSocial Primary/ Tautas klase bērni (zēni)2.vieta
Signe OzolaSocial Junior/ Tautas klase juniori4.vieta
Karīna ReimaneSocial Junior/ Tautas klase juniori7.vieta
Arita TimbareSocial Teen/ Tautas klase tīņi3.vieta
Diāna PētersoneSocial Open/ Tautas klase atklātā1.vieta
Laima KukuleSocial Gold/ Tautas klase zelts3.vieta
Evija ZariņaSocial Crystal/ Tautas klase kristāls4.vieta
Zane BalodeSocial Crystal/ Tautas klase kristāls5.vieta
Vika ŠulcaSocial Crystal/ Tautas klase kristāls7.vieta
Liena KriņģeleSocial Diamond/ Tautas klase dimants6.vieta
Eva ReimaneSocial Diamond/ Tautas klase dimants7.vieta
Ingrīda GrīnaNewcomer Diamond/ Iesācēji dimants1.vieta
Guna StankevicaNewcomer Diamond/ Iesācēji dimants2.vieta
Baiba LaksbergaNewcomer Diamond/ Iesācēji dimants3.vieta
Jolanta RoneNewcomer Crystal/ Iesācēji kristāls1.vieta
Liene FeldmaneNewcomer Crystal/ Iesācēji kristāls2.vieta
Emīlija MeijaNewcomer Youth/ Iesācēji jaunieši1.vieta
Liene StankevicaNewcomer Youth/ Iesācēji jaunieši2.vieta
Kitija SkrastiņaNewcomer Open/ Iesācēji atklātā2.vieta
Inga BriedeNewcomer Open/ Iesācēji atklātā3.vieta
Ginta GotfridsoneNewcomer Open/ Iesācēji atklātā4.vieta
Ieva TauriņaNewcomer Open/ Iesācēji atklātā5.vieta
Madara ŠneidereNewcomer Open/ Iesācēji atklātā6.vieta
Anita BiliņecaNovice Youth/ Ar priekšzināšanām jaunieši1.vieta
Monta SokolovskaNovice Open/ Ar priekšzināšanām atklātā1.vieta
Agnese KrūmiņaNovice Crystal2.vieta
Austra GaigalaNovice Crystal3.vieta

World Championship 2012 (Vācija, 2012.gada janvāris), World Country Dance Federation

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line Open1.vieta
Krišjānis BiteTeen Intermediate Male1.vieta
Agnese KrūmiņaCrystal Newcomer Female5.vieta
Irita RumbenieceCrystal Intermediate Female7.vieta
Austra GaigalaCrystal Newcomer Female8.vieta
Sandra NordenaDiamond Novice Female11.vieta

Lithuanian Open 2011 (Lietuva, 2011.gada oktobris), World Country Dance Federation

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line Open1.vieta
“Blueberies”Large Troupe Open1.vieta
Irita RumbenieceCrystal Intermediate Female1.vieta
Krišjānis BiteTeen Intermediate Male1.vieta
Kitija SkrastiņaSocial Adult Female2.vieta
Agnese KrūmiņaCrystal Newcomer Female2.vieta
Emīlija MeijaSocial Teen (Social) Female3.vieta
Krišjānis BiteRenegade Teen3.vieta
Austra GaigalaCrystal Newcomer Female3.vieta
Liene StankevicaSocial Adult Female 5.vieta
Sandra NordenaDiamond Novice Female5.vieta
Meldra KukuleOpen Novice Female6.vieta
Zane BalodeSocial Adult Female6.vieta
Guntra LasmaneDiamond Newcomer Female7.vieta
Vika ŠulcaSocial Adult Female8.vieta

European Country Western Dance Championships 2011 (Nīderlande, 2011.gada jūlijs)

World Country Dance Federation
DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line Open1.vieta
Krišjānis BiteTeen Intermediate Male1.vieta
Endija AustriņaSocial Youth Female2.vieta
Austra GaigalaCrystal Newcomer Female5.vieta
Agnese KrūmiņaCrystal Newcomer Female6.vieta
Anita BiliņecaTeen Newcomer Female7.vieta
Guntra LasmaneDiamond Newcomer Female7.vieta
Irita RumbenieceCrystal Intermediate Female7.vieta
Sandra NordenaDiamond Novice Female8.vieta

Baltic Country and Western Dance Championship 2011 (Rīga, Latvija, 2011.gada februāris), World Country Dance Federation

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Team Line Open1.vieta
“Addiction”Social Team Open1.vieta
“Blueberies”Large Troupe Open1.vieta
Irita RumbenieceCrystal Intermediate Female1.vieta
Krišjānis BiteTeen Intermediate Male1.vieta
Guntra LasmaneSocial Adult Senior Female1.vieta
Agnese KrūmiņaCrystal Newcomer Female2.vieta
Laura BaltaiskalnaSocial Teen (Social) Female3.vieta
Endija AustriņaSocial Youth Female4.vieta
Kitija SkrastiņaSocial Adult Female4.vieta
Austra GaigalaCrystal Newcomer Female4.vieta
Ieva DreboteSocial Teen (Social) Female5.vieta
Sandra NordenaDiamond Novice Female7.vieta
Emīlija MeijaSocial Teen (Social) Female7.vieta
Baiba LaksbergaSocial Adult Senior Female8.vieta
Meldra KukuleOpen Novice Female9.vieta
Zane BalodeSocial Adult Female10.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female Female11.vieta

Italian Country Western Dance Championships (Itālija, 2010.gada novembris), World Country Dance Federation

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Teams Line Open1.vieta
Krišjānis BiteClassic Youth Intermediate Male1.vieta
Endija AustriņaSocial Youth Female1.vieta
Liene FeldmaneSocial Adult Female2.vieta
Sandra NordenaClassic Diamond Novice Female3.vieta
Meldra KukuleClassic Open Novice Female4.vieta
Irita RumbenieceClassic Crystal Intermediate Female4.vieta
Austra GaigalaSocial Adult Female5.vieta
Lana GaronskaClassic Crystal Novice Female5.vieta

Spanish Masters (Spānija, 2010.gada novembris), World Dance Masters

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Standard Line Team Open1.vieta
“Jautrie zābaciņi”Classic Country Team 1.vieta
“Z.M.I.R”Quad1.vieta
Krišjānis BiteIntermediate Junior Male1.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female1.vieta
Meldra KukuleNovice Young Adult Female1.vieta
Irita RumbenieceIntermediate Open Female1.vieta
Lana GaronskaNovice Open Female1.vieta
Liene FeldmaneNewcomer Open Female1./2.vieta
Austra GaigalaNewcomer Open Female1./2.vieta
Endija AustriņaNewcomer Junior Female2.vieta

Baltic Country and Western Dance Championship 2010 (Rīga, Latvija, 2010.gada februāris)

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Standard Line Team Open1.vieta
“Prerie”Social Team Open1.vieta
Lana GaronskaNovice Crystal Female2.vieta

European Line Dance Masters 2010 (Liverpool, Anglija, 2010.gada februāris)

DalībniekiDivīzijaVieta
Krišjānis BiteIntermediate Junior Male1.vieta (visas dejas Gold)
Zane InovskaNovice Open Female1.vieta (visas dejas Gold)
Agnese KrūmiņaNovice Crystal Female1.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female2.vieta
Baiba LaksbergaNewcomer Open Female2.vieta
Endija AustriņaNewcomer Junior Female3.vieta
Meldra KukuleNovice Young Adult Female5.vieta
Duets "AK!"
2.vieta
"Jautrie zābaciņi"Country Classic Team1.vieta (gold)

Baltic Country and Western Dance Championship 2009 (Rīga, Latvija, 2009.gada februāris)

DalībniekiDivīzijaVieta
“Jautrie zābaciņi”Standard Line Team Open1.vieta

The Norwegian Masters 2009 (Norvēģija, 2009.gada marts)

DalībniekiDivīzijaVieta
Krišjānis BiteNovice Junior Male1.vieta
Endija AustriņaNewcomer Junior Female1.vieta
Kārlis ZemkeNewcomer Teen Male1.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female1.vieta
Zane InovskaNewcomer Open Female1.vieta
Lana GaronskaNovice Open Female1.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female1.vieta
„AK!”Junior Duo1.vieta
„Z.M.I.R”Quad1.vieta
„Jautrie zābaciņi”Junior Team Open1.vieta
„Jautrie zābaciņi”Standard Team Open1.vieta
Zane ZonnenbergaNewcomer Teen Female2.vieta
Madara ŠneidereNewcomer Teen Female3.vieta
Ieva DreboteNewcomer Teen Female4.vieta

Pasaules čempionāts „The World Dance Masters 2009” (Anglija, 2009.gada augusts)

DalībniekiDivīzijaVieta
„Jautrie zābaciņi”Standard Team1.vieta
Krišjānis BiteNovice Junior Male1.vieta
Zane InovskaNewcomer Open Female2.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female2.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female7.vieta
„Z.M.I.R”Quad7.vieta

The Latvian Line dance Masters 2009 (Kuldīga, Latvija, 2009.gada novembris)

DalībniekiDivīzijaVieta
Krišjānis BiteIntermediate Junior Male1.vieta
Laura BaltaiskalnaNewcomer Junior Female1.vieta
Endija AustriņaNewcomer Junior Female2.vieta
Raivis JasinskisNewcomer Open Male1.vieta
Liene FeldmaneNewcomer Open Female2.vieta
Guna StankevicaNewcomer Open Female3.vieta
Baiba LaksbergaNewcomer Open Female4.vieta
Krista GarančaNewcomer Teen Female1.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female2.vieta
Zane ZonnenbergaNewcomer Teen Female3.vieta
Ieva DreboteNewcomer Teen Female4.vieta
Liene StankevicaNewcomer Teen Female5.vieta
Monta KleinbergaNewcomer Young Adult Female2.vieta
Ginta GodfridsoneNewcomer Young Adult Female3.vieta
Madara ŠneidereNewcomer Young Adult Female4.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female1.vieta
Agnese KrūmiņaNovice Crystal Female3.vieta
Lana GaronskaNovice Open Female1.vieta
Zane InovskaNovice Open Female2.vieta
Meldra KukuleNovice Young Adult Female3.vieta
„AK!”Junior Duo1.vieta
„Jautrie zābaciņi”Country Classic Team1.vieta
“Blueberry”Country Classic Team2.vieta
„Jautrie zābaciņi”Standard Team Open1.vieta

The Latvian Masters 2008 (Rīga, Latvija, 2008.gada oktobris)

DalībniekiDivīzijaVieta
Jautrie zābaciņiTeam Duo1.vieta
Jautrie zābaciņiTeam Quattro1.vieta
Jautrie zābaciņiLine Team Senior1.vieta
Jautrie zābaciņiLine Team Junior1.vieta
Anita BiliņecaNewcomer Teen Female1.vieta
Zane ZonnenbergaNewcomer Teen Female2.vieta
Madara ŠneidereNewcomer Teen Female3.vieta
Ieva DreboteNewcomer Teen Female4.vieta
Zane InovskaNewcomer Open Female1.vieta
Kārlis ZemkeNewcomer Teen Male1.vieta
Raivis JasinskisNewcomer Young Adult Male1.vieta
Krišjānis BiteDivision 4 Junior Male1.vieta
Laura BeinardteDivision 4 Young Adult Female1.vieta
Meldra KukuleDivision 4 Young Adult Female3.vieta
Sandra NordenaDivision 4 Crystal Female1.vieta

The German Masters 2008 (Vācija, 2008.gada aprīlis)

DalībniekiDivīzijaVieta
Jautrie zābaciņiTeam Duo1.vieta
Jautrie zābaciņiTeam Quattro1.vieta
Jautrie zābaciņiLine Team Senior1.vieta
Meldra KukuleNewcomer Teen Female2.vieta
Krišjānis BiteNewcomer Teen Male2.vieta
Laura BeinardteNewcomer Open Female4.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female5.vieta

The Finish Masters (Somija, 2008.gada februāris)

DalībniekiDivīzijaVieta
Jautrie zābaciņiTeam Quattro1.vieta
Meldra KukuleNewcomer Teen Female4.vieta

The World Masters 5, Anglija, Blackpool, 2007. gada augusts

DalībnieksDivīzijaVieta
Jautrie zābaciņiLine Team Senior2.vieta
Lana GaronskaNovice Crystal Female2.vieta
Laura BeinardteNewcomer Open Female3.vieta
Jautrie zābaciņiTeam Quattro5.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female5.vieta
Meldra KukuleNewcomer Teen Female7.vieta

German MIL 2007, Vācija, 2007. gada aprīlis

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Jautrie zābaciņiTeam Quattro1.vieta
Jautrie zābaciņiLine Team Senior1.vieta
Meldra KukuleNewcomer Teen Female1.vieta
Krišjānis BiteNewcomer Teen Male1.vieta
Irita RumbenieceNovice Open Female1.vieta
Lana GaronskaNovice Crystal Female1.vieta
Laura BeinardteNewcomer Open Female2.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female5.vieta

 

BCWDC 2007, Latvija 2007. gada februāris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Laura BeinardteNewcomer Open Female2.vieta
Lana CīruleNovice Crystal Female4.vieta
Sandra NordenaNovice Crystal Female5.vieta
Lauma ŽihareNovice Open Female9.vieta

 

The Swedish Masters 2006, Zviedrija 2006. gada decembris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Jautrie zābaciņi Open Team 1.vieta
Jautrie zābaciņi Quads 1.vieta
Meldra Kukule Newcomer Junior Teen Female 1.vieta
Sandra Nordena Newcomer Crystal Female 1.vieta
Irita Rumbeniece Division 4 Open Female 1.vieta
Lana Cīrule Line Classic Newcomer Female Open 2.vieta

 

The Austrian Masters 2006, Austrija 2006. gada septembris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Jautrie zābaciņi Open Team 1.vieta
Sandra Nordena Newcomer Crystal Female 1.vieta
Meldra Kukule Newcomer Junior Teen Female 4.vieta
Irita Rumbeniece Division 4 Open Female 5.vieta

 

The German Masters 2006, Vācija 2006. gada aprīlis

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Jautrie zābaciņi Open Team 1.vieta
Sandra Nordena Newcomer Open Female 3.vieta
Meldra Kukule Newcomer Junior Teen Female 4.vieta
Irita Rumbeniece Division 4 Open Female 5.vieta
Lauma Žihare Division 4 Open Female 6.vieta

 

BCWDC 2006, Latvija 2006. gada februāris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Sandra NordenaLine Classic Newcomer Female Crystal 1.vieta
Jautrie zābaciņiTeams Line 2.vieta
Jautrie zābaciņiTeam Dance Large Troupes 2.vieta
Lauma ŽihareChoreography ABC 1.vieta
Lauma ŽihareLine Classic Novice Female Open 6.vieta
Lauma ŽihareRenegade 8.vieta
Irita RumbenieceChoreography ABC 2.vieta
Irita RumbenieceLine Classic Novice Female Open 7.vieta
Lana CīruleLine Classic Newcomer Female Open 3.vieta
Meldra KukuleLine Clasic Newcomer Female Teen 9.vieta

 

Belgian Championship 2005, Beļģija 2005. gada decembris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Sandra Nordena Line Classic Newcomer Female Crystal 4.vieta
Irita Rumbeniece Line Classic Novice Female Open 7.vieta

 

FCWDC 2005, Somija 2005. gada septembris

DalībnieksDivīzijaRezultāti
Artūrs Paņko Line Classic Newcomer Male Open 1.vieta
Ineta Kalniņa Line Classic Newcomer Female Diamond 5.vieta
Lana Cīrule Line Classic Newcomer Female Open 5.vieta
Sandra Nordena Line Classic Newcomer Female Crystal 5.vieta
Lauma Žihare Line Classic Novice Female Open 9.vieta
Irita Rumbeniece Line Classic Novice Female Open 10.vieta