Dalībnieki

Rugrats (0-5)
1.Sendija Puišele
2.Paula Emīlija Romancāne
3.Alise Podniece
4.Kate Āriņa
5.Evelīna Rudmieze
Kids (6-9)
1.Adrians Zemturis
2.Mareks Krustiņš
3.Ralfs Spitans
4.Miks Krencs
5.Jānis Rūķis
6.Kārlis Rūķis
7.Krišs Duburs
8.Ralfs Daniels Kalniņš
9.Ervīns Jānis Feldmanis
1.Arita Bērica
2.Patrīcija Barinska
3.Renāte Šteinberga
4.Sofija Biteniece
5.Paula Meike
6.Alise Elizabete Meleša
7.Justīne Krustiņa
8.Dana Danija Veinberga
9.Estere Graudiņa
10.Paula Vītoliņa
Social/Tautas klase Primary (0-8)
1.Urtė Martinkutė
2.Skaistė Didžiūnaitė
3.Izabelė Balkutė
Social/Tautas klase Junior (9-10)
1.Fausta Rudytė
2.Liepa Šilgalytė
3.Gytė Tendzegolskytė
4.Sevilė Jutkutė
5.Aistė Bacevičiūtė
6.Daiga Daina Pētersone
7.Evelīna Redīza
8.Tatjana Lauva
9.Vytautė Sungailaitė
10.Kotryna Mažonaitė
11.Diāna Dubure
12.Annija Pakalnišķe
13.Estere Šēle
14.Elīna Pulture
15.Sannija Zīberga
16.Estere Barinska
Social/Tautas klase Youth (11-13)
1.Greta Rimšaitė
2.Viltė Tendzegolskytė
3.Suzanna Maļuga
4.Megija Čepule
5.Ineta Daņiļeviča
6.Samanta Vagina
7.Sandija Stalta
8.Amanda Jaunzeme
9.Laine Šķēle
10.Viltė Zemblytė
11.Gustė Uktverytė
12.Vytautė Dapkutė
13.Lauma Helēna Alksnāja
14.Katrīna Zvaigzne
15.Madara Roga
16.Kristiāna Kristija Bergmane
17.Kate Nikolajeva
18.Inita Šķēle
19.Sabīne Sanija Šēle
20.Sabīne Liepiņa
21.Ksenija Jansone
22.Loreta Cinkus
23.Daniela Venškevica
24.Linsija Sila
Social/Tautas klase Teen (14-16)
1.Dāvis Caunišs
2.Kristiāns Ornicāns
1.Dagmāra Helēna Laurecka
2.Katrīna Adijāne
3.Aurēlija Usačova
4.Laura Putniņa
5.Patrīcija Junkere
Social/Tautas klase Young Adult (17-18)
1.Signe Gotfridsone
Newcomer Primary (0-8)
1.Marta Užule
2.Evelīna Kučere
Newcomer Youth (11-13)
1.Nida Juškevičiūtė
2.Orinta Šimkutė
3.Elza Mazule
4.Elīna Bergmane
5.Linda Šteinberga
6.Samanta Auziņa
7.Aiga Podniece
8.Annija Derkača
9.Anžela Vintisjonoka
10.Linda Līce
11.Greta Kacevičiūte
12.Evelīna Malnača
Newcomer Teen (14-16)
1.Kristiāns Graudiņš
2.Markuss Zagorskis
1.Dace Rukmane
2.Denisija Šteinberga
3.Signe Kļaviņa
4.Arita Ornicāne
5.Elīza Matušonoka
6.Natālija Zeica
Newcomer Young Adult (17-18)
1.Gita Orska
Novice (12-14)
1.Nikola Mērija Firkuse
2.Megija Čakste
3.Karīna Tiltiņa
Team Cabare
1.Klaipėdos laisvalaikio centro šokių būrelis “RIO”
2.Olaines sākumskola
Country Classic Team
1.GINGERY
2.Country Way
3.Kristāliņi
4.Ņiprie
Quad Teen
1.Country Way
2.Kristāliņi
3.Fantastic Four
4.SuperGirls
5.L.I.P.S.
Duo Teen
1.Džimba
2.Choko